KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658481

nr 1365 8481

Olle Wilner

(1915-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 49x66cm

Olle Wilner, svensk målare född 1915, död 1997.

måndag 7 december 2020
kl 18:50:23

Olle Wilner

Läs mer om Olle Wilner